جستجو براي:  در 
صفحه کلید فارسی
پ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Back Space
ض ص ث ق ف غ ع ه خ ح ج چ
ش س ي ب ل ا ت ن م ك گ
ظ ط ز ر ذ د ء و . , ژ
       جستجوی پیشرفته کتاب
  30/01/1398
نویسندگان   ناشران   بانک کتاب   فروشگاه
 

 
معرفي كتاب > علوم انساني > گردشگري - هتل داري

بسته ی ایرانگردی
نويسنده: مژگان سبزيان
ناشر: كامل
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 600
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1
کد کتاب: 109413


امتیاز آی کتاب به این کتاب:

امتیاز دهی به این کتاب:

مروري بر كتاب
سي جلدي ٬ گلاسه

سرزمین ما از اندک کشورهایی است که به‌خاطر چشم‌اندازهای طبیعی و دیدنی آن همیشه مورد توجه گردشگران و جهانگردان بوده است. در کنار طبیعت زیبا و چهار فصل ایران ، آن‌چه به کشور ما جاذبه‌های گردشگری کم‌مانندی بخشیده تاریخ کهن و بناهای پرشماری اند که از گذشته‌های دور این سرزمین به یادگار مانده اند.

گردشگری که برای تفریح و شناخت فرهنگ‌ها و طبیعت‌های گوناگون گام در راه می‌گذارد ، نیاز به راهنمایی دارد که در کمترین زمان ممکن ، اطلاعاتی درباره مناطق دیدنی و بناهای تاریخی را در اختیارش بگذارد. یک کتاب راهنمای گردشگری خوب ، نیاز چنین گردشگری را پاسخ می‌دهد. روشن است که هر گردشگری درصدد یافتن مجموعه‌ای از اطلاعات و دانستنی‌های منسجمی است که راهنمای مطمئن او در سفر باشند.

اطلاعات و آگاهی‌های درست می‌توانند تضمین کننده سفری خوش و خاطره‌انگیز باشند و در بهره‌وری از زمان و جلوگیری از هدر رفتن وقت ، به کمک گردشگر بیایند. این دست کتاب‌ها باید به گردشگر کمک کنند تا مسیرهای درست را انتخاب کند، جاهای دیدنی را بیابد ، محل‌های مناسب اقامت را به آسانی پیدا کند و از همه مهم‌تر ، همراه داشتن آن راحت باشد.

کتاب «ایرانگردی» نوشته مژگان سبزیان با همین آرمان و خواسته پدید آمده است و بی‌گمان انتشار این کتاب گامی موثر در همین راه و اثری آگاهی‌بخش برای شناخت مناطق گردشگری و تاریخی ایران است. ایرانگردی آگاهی‌های مختصری درباره ایران ، مساحت ، دریاها و دریاچه‌ها ، استان‌ها ، آب و هوا ، وجه تسمیه نام ایران ، اشاره‌ای گذرا به تاریخ ایران و رویدادهای سالیان اخیر را به تصویر می‌کشد.

«ایرانگردی» فشرده «کتاب جامع ایرانگردی» است و تلاشی است برای ارائه منبعی مستند در حوزه گردشگری و ایرانگردی. افزون بر اطلاعات و منابع گردآوری شده در این کتاب، نقشه‌ای از راه‌های ایران نیز در صفحات پایانی کتاب آورده شده است تا اثری جامع و متناسب با حوزه گردشگری فراهم آمده باشد.


كتاب هايي در اين زمينه

كتاب هايي در اين زمينه       فهرست کتاب های این گروه


راهنماي سايت
كتاب
سفارش كتاب بدون عضويت
پيگيري كتاب بدون عضويت
پيش از مرگ بايد خواند
مقالات
گزارشات
جان کلام
نقد و ادبيات
تاريخ سينما
شاهنامه خوانی
داستان های کوتاه
امثال و ادبيات كهن
افسانه ها و فرهنگ توده
آی کتاب پلی است بین پدیدآورندگان
کتاب و خوانندگان آثارشان

پیگیری و سفارش تلفنی
88398811
88318734