جستجو براي:  در 
صفحه کلید فارسی
پ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Back Space
ض ص ث ق ف غ ع ه خ ح ج چ
ش س ي ب ل ا ت ن م ك گ
ظ ط ز ر ذ د ء و . , ژ
       جستجوی پیشرفته کتاب
  03/03/1403
نویسندگان   ناشران   بانک کتاب   فروشگاه
 
 
مدیریت مقالات > راهنماي سايت

جستجو و سفارش از آمازون و دیگر سایت های معتبر جهان
گروه: راهنماي سايت

براي سفارش كتاب یا وسایل دیگر از سايت آمازون یا دیگر سایت های معتبر کافی است لینک کالای درخواستی خود را به "ishop @ iketab.com " ارسال کنید . در مدت كمتر از 24 ساعت قيمت ريالي اجناس مورد نظر به شما اعلام مي گردد. قيمت اعلام شده قيمت کالا بر حسب نرخ روز برابري دلار آزاد حواله اي و هزينه پست و بيمه آن تا دفتر شرکت در تهران می باشد و هیچ مبلغ اضافه ای تحت عنوان کارمزد و غیره اضافه نخواهد شد.هزینه احتمالی گمرک (معمولا کمتر از 2% می باشد) به عهده خریدار می باشد. . هزينه پست براساس وزن كتاب محاسبه مي گردد و حداقل براي یک کیلو ۲۰ دلار آمريكايي مي باشد.

جهت سفارش قطعي مي بايست مبلغ ريالي را به شماره حساب اعلام شده واريز نموده و سپس واريز آن را اطلاع دهيد . پس از اعلام وصول , خريد بلافاصله انجام شده و انتقال پستي آن آغاز مي گردد. مدت زمان تحويل كتاب 25 تا 35 روز كاري و در محل شركت مي باشد ( این زمان به علت تراکم موجود در ادارات پستی در ایام کریسمس و سال نو مسیحی و همچنین سفارشات ثبت شده از تاریخ 10 اسفند تا 10 فروردین هر سال بیشتر می باشد ) سفارشات شهرستان ها با پست ایران ارسال مي گردد و در تهران با پيك, هزينه ارسال به عهده خريدار مي باشد

کلیه سفارشات این شرکت بر اساس قوانین اجرایی ورود کالا گمرکات کشور می باشد و مورد بازبینی قرارمی گیرد ؛ لذا در سفارش کالا های درخواستی دقت عمل به خرج دهید زیرا شرکت هیچ مسئولیتی در قبال کالاهای ممنوعه به عهده ندارد . در صورت موارد غير قابل پيش بيني (مانند تحريم و يا عدم ارسال پست از امريكا و ...) مسئوليتي متوجه شركت نمي باشد و فقط عین مبلغ دریافت شده عودت داده می شود.امکان برگشت و یا تعویض سفارشات شما به علت بعد مسافت وجود ندارد لذا در سفارشات خود دقت عمل به خرج دهید. سفارش قطعی شما ( که پس از واریز مبلغ اعلام شده می باشد ) به منزله پذیرفتن شرایط فوق می باشد.

* ارسال كالا به ايران از طريق سايت " آي شاپ " به صورت اختصاصي از امريكا و اروپا فقط با پست هوايي - سفارشي انجام مي شود.

   
راهنماي سايت
كتاب
مقالات
پيش از مرگ بايد خواند
گزارشات
جان کلام
نقد و ادبيات
تاريخ سينما
شاهنامه خوانی
داستان های کوتاه
امثال و ادبيات كهن
افسانه ها و فرهنگ توده
آی کتاب پلی است بین پدیدآورندگان
کتاب و خوانندگان آثارشان
پیگیری و سفارش تلفنی
88140837